Skėtis užuovėja

Akcija!

Skėtis užuovėja

Mokėti 3 vienodomis įmokomis po 16.67

50.00

skėtis- užuovėja žvejui, mėgstančiam komfortą, puiki kokybė už priimtiną kainą, tai ne pamainoma užuovėja trumpalaikei išvykai esant net nepalankiam orui lyjant, o spiginant saulei tinka pasislėpti nuo kaitros, gi šiltą vasaros naktį pastačius gultą galima ir nakvoti gryname ore laukiant kibimo. Greitas pastatymas, stabili ir gerai apgalvota konstrukcija, apsauga nuo lietaus ir vėjo gūsių iš šonų yra nuo pat viršaus – daug geresnė negu populiarioje Daiwa Mision Owernighter ar kitų garsių gamintojų, priekiniai statramsčiai greitai įstatomi dėka  laikiklių, nes nereikia gaišti įsukant sriegiais,  yra dūgnas,  Apklijuotos siūlės, lietaus latakas ,kad nevarvėtų iš priekio. Prie žemės tvirtinasi ir įsitempia  smaigais aplinkui, tad nebaisus didelis vėjas. Jei nėra vėjo įmanoma naudoti ir ant kieto  pagrindo ,tik prispaudžiant. Aukštis maksimalus 135 cm iškeliant statramsčius, tada plotis susiaurėja, bet vis tiek laisvai telpa netgi didelis 200 cm ilgio gultas kaip matyti nuotraukoje. Išmatavimai: aukštis nuo 115cm iki 138cm, plotis ir gylis keičiasi keičiant aukštį, vidutiniškai 230x 200 cm. Svoris su dėklu 5,5 kg.
*

 

 

Liko 2 (galime užsakyti)

Produkto kodas: 280051 Kategorijos: ,

Amerikietiškas paplūdimio skėtis, palapinė nuo saulės, priedanga nuo lietaus ir nuo vėjo – visa tai atostogoms su nenuspėjamais Lietuvos orais. Ilsitės Palangoje, Nidoje papludimyje, prie ežero ir sodyboje, Žuklida  siūlo  jums  super greitai pastatomą skėtį. Nesvarbu kur leistumėte laiką, ar tai būtų išvyka prie ežero, jūros, piknikas gamtoje, sporto ar kiti renginiai.

Vos per kelias sekundes Jūs pastatę skėtį susikursite komfortišką vietą, kurioje jausitės saugiai ir patogiai. Jums nebereikės gaišti laiko surenkant ,kad ir nesudėtingą palapinę, nuolat saugotis vėjo, ir kaisti kaip šiltnamyje.Per 3 sekundes išskleidę Sport-brella skėtį paplūdimyje, Jūs iš karto turėsite ne tik vietą po skėčiu, susikursite savo zoną aplink, bet ir užsitikrinsite ramybę nuo įkyrių žvilgsnių ar triukšmingų kaimynų.

Skėtis  apsaugo nuo saulės kaitros. Speciali UPF  danga sulaiko daugiau  kaip  99,5 procentus UVA ir UVB spindulių, todėl po skėčiu nesusidaro šiltnamio efektas. Oro judėjimą ir gaivumą saulėtomis dienomis . Po  skėčiu gali saugiai miegoti kūdikiai vežimėlyje, žaisti vaikai smėlyje nebijant perkaitimo saulėje. Po šiuo skėčiu puikiai jausis ir bet koks jūsų augintinis.

 

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.

X

Prisijungti

Registruotis

A link to set a new password will be sent to your email address.